Karrier

Szoftverfejlesztési üzleti elemző - Business Analyst

Szerinted is izgalmas amikor az üzleti igényből műszaki leírás majd pedig szállított megoldás keletkezik? Részt vennél új dolgok létrehozásában, tesztelésében? Segíts nekünk üzleti problémákra adott informatikai megoldások létrehozásában és bevezetésében.

Amit kínálunk neked:

  • Fejlődési lehetőség - megtanítunk mindenre, amit esetleg még nem tudsz;
  • Eszkaláció lehetősége - nem egyedül kell megoldanod a bonyolultabb problémákat;
  • Előrelépési lehetőség - projektmenedzseri vagy termékgazdai irányba;
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör, tisztességes bérezés;
  • Agilis terméktervezésekben és -fejlesztésekben való részvétel.

Feladataid lesznek:

  • Új szoftvertermékek tervezésében való részvétel, kutatás, benchmarking;
  • Ügyféligények megértése, feldolgozása, átadása a fejlesztőcsapatnak;
  • Szoftverbevezetésekhez kapcsolódó operatív feladatok elvégzése (adatok begyűjtése, migrálás előkészítése, szoftver konfiguráció, felhasználói tesztelés támogatása);
  • Fejlesztési feladatok megfogalmazása - szoftverspecifikáció írása;
  • Elkészült fejlesztések manuális tesztelése.

Amit kérünk tőled:

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség;
  • Haladó szintű irodai számítógépes ismeretek (MS Office, Visio);
  • Proaktív, csapatjátékos, problémamegoldó jellem;
  • Adatbáziskezelési, SQL ismeretek.

Amit nem kérünk, de örülünk neki:

  • Szoftverfejlesztési tapasztalat, ismeretek;
  • Objektumorientált szoftvertervezési ismeretek, tapasztalat;
  • Üzleti elemzőként eltöltött 1-3 év.

A munkavégzés helye: Veszprém.

Küldd el szakmai önéletrajzodat vagy kérdezz bátran!

Kapcsolattartó
Simon Ádám – szoftverfejlesztés üzletágvezető
adam[pont]simon[kukac]silverfrog[pont]hu