Karrier

Szoftvertervező - Business Analyst / System analyst

Részt vennél új szoftverek létrehozásában?
Ismert problémák innovatív megoldásában?

Vállalati és termelőüzemi folyamatokat támogató ipar 4.0 (ERP, MES) rendszerek megalkotásán és továbbfejlesztésén dolgozó csapatunkat bővítjük olyan tervező-levezénylő kollégával, aki a készülő szoftverek alakításában az első pillanattól az utolsóig részt vesz, kulcsszerepet tölt be.

Amit kínálunk neked:

  • Agilis, innovatív terméktervezésekben és - fejlesztésekben való részvétel;
  • Fejlődési lehetőség - megtanítunk mindenre, amit esetleg még nem tudsz;
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör, tisztességes bérezés.

Feladataid lesznek:

  • Új és meglévő szoftvertermékek tervezésében való részvétel, kutatás, benchmarking;
  • Ügyféligények megértése, feldolgozása, abból folyamatdokumentáció készítése és átadása a fejlesztőcsapatnak;
  • Fejlesztési feladatok megfogalmazása - szoftverspecifikáció írása;
  • Elkészült fejlesztések validálása;
  • Szoftverbevezetésekhez kapcsolódó operatív feladatok elvégzése.

Amit kérünk tőled:

  • Felsőfokú mérnöki, gazdasági-informatikai vagy informatikai végzettség;
  • Objektumorientált szoftvertervezési ismeretek, tapasztalat;
  • Proaktív, csapatjátékos, problémamegoldó jellem.

Amit nem kérünk, de örülünk neki:

  • Ipari digitalizációs tapasztalat;
  • Ügyviteli területen szerzett szoftver tervezői tapasztalat;
  • „Multis” projektkörnyezetben szerzett tapasztalat;
  • Agilis módszertani ismeretek;
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat, ismeretek;
  • Adatbáziskezelési, SQL ismeretek;
  • JIRA, Confluence felhasználói tapasztalat;
  • UML, BPMN vagy egyéb modellezési ismeretek;
  • Üzleti elemzőként eltöltött 1-3 év.

A munkavégzés helye: Veszprém.

Küldd el szakmai önéletrajzodat vagy kérdezz bátran!

Kapcsolattartó
Simon Ádám – szoftverfejlesztés üzletágvezető
adam[pont]simon[kukac]silverfrog[pont]hu